S NÁMI VŽDY NĚCO NAVÍC

Volejte 608 826 611

O nás

Jedná se o ryze českou společnost, která byla založená v roce 2000. Zakladatel společnosti však začal s podnikatelskou činností již v roce 1991. Nejprve to byla činnost obchodní, která záhy přešla do oblasti inženýringu a především ekologie, kdy po ukončení testování byla v roce 1994 zahájena výroba a prodej prvního bioenzymatického přípravku s názvem TREPSAN. Ekologická činnost pak byla rozšířena i na likvidaci velkoobjemových odpadů takových firem jako jsou Vítkovice, a.s., ŽDB Bohumín,a.s. TATRA Kopřivnice, a.s. a další. Firma postupně rozšiřovala svou činnost např. o chemické čištění systémů, ve kterých dochází k ohřevu, nebo naopak k ochlazování vody, což způsobuje nárůst vodního kamene a problémy s tím spojené.

Dále o zámečnickou výrobu bran, plotových dílců, zábradlí, mříží, reklamních poutačů, okrasných zahradních prvků a nejrůznějších zakázkových prací.

V roce 2000 rozšířila firma své aktivity o stavební činnost. Jedním z hlavních partnerů se stala nadnárodní společnost RadioMobil dnes T-Mobile. Pro tuto společnost firma stavěla základnové stanice pro přenos GSM signálu. V tomto roce pak byla založena i naše společnost TEKON CZ, s.r.o.

Po ukončení výstavby těchto vysílacích bodů se společnost postupně přeorientovala na oblast automobilového průmyslu, která je dnes hlavní výrobní náplní.

Copyright © 2000 - 2018 Tekon.cz | Všechna práva vyhrazena. // Webdesign, enzymy a bakterie