S NÁMI VŽDY NĚCO NAVÍC

Volejte 608 826 611

O nás

Jsme česká společnost s ručením omezeným, založena v roce 2000. Tehdy jsme zahájili svoji spolupráci s nadnárodní společností RadioMobil (dnes T-Mobile). Pro tuto společnost jsme stavěli základnové stanice pro přenos GSM signálu. Po ukončení staveb těchto základen jsme přešli na speciální kovovýrobu především z nerezi a hliníku, ale i netradičních výrobků z oceli.

V posledních 15-ti letech vyrábíme zejména výrobky pro automobilový průmysl – především pro společnost VARROC Lightning Systems, s.r.o. se zaměřením na:

1.Komplexní problematiku při výrobě předních i zadních světel se zaměřením na jejich povrchovou úpravu kovením, či lakováním jednotlivých dílců.

Zde se jedná především o vývoj a výrobu nejrůznějších nerezových držáků i celých závěsů pro snadné a rychlé vkládání a následné vyjmutí paraboly světla, nebo skla s ohledem na požadavek, že nesmí dojít k poškrábání dílce při manipulaci s ním . Při požadavku na pouze částečné kovení dílců používáme k zakrytování nekovených částí speciální kryty.Tyto kompozitní výrobky jsou vyráběny ze skelné, kevlarové, ale z pravidla z uhlíkové (karbonové) tkaniny. Kompozit je vždy kombinace tkaniny a epoxidové, či polyesterové pryskyřice, který danou tkaninu prosytí a dodá jí pevnost i tvar. Naše kryty se laminují na přesných hliníkových formách s následnou temperací v AUTOKLÁVu.

V případě požadavku na maximální přesnost sejmeme přesný otisk dílce a kryt následně dolepíme a doleštíme do požadované linie. V poslední době jsme rozšířili naši nabídku v oblasti krytování i o termoplastové materiály.

2.Lakování vnitřní části skel světlometů pro zamezení jejich rosení (tzv.ANTIFOG).

Pro linku postavenou italskou firmou TECNOFIRMA jsme vyvinuli speciální závěs pro uchycení 3 typů skel a to pro pravou i levou variantu, který si Tecnofirma vystavila ve svém vestibulu, jako vzorový závěs doplňující jejich linku.

3. Dále vyrábíme nejrůznější mezioperační zásobníky, stoly a stolky, hydraulické zvedací vozíky, vozíky pro snadné ukládání a převoz kabelových svazků, temperanční vozíky a to jak z oceli, z nerezi, či hliníkových profilů. Některé naše výrobky přitom řešíme i v režimu ESD – jako elektrostatické, což je nutné dodržovat v případě takhle vybudovaných pracovišť.

4. Realizace ČISTÝCH PROSTOR v halách, anebo jako nadstavby např. nad lisem, nebo robotem, kdy je tímto docílena požadovaná čistota prostředí, případně teplota a vlhkost, což umožňuje výrazné snížení zmetkovitosti při výrobě komponentů, které jsou na tyto parametry citlivé.


Ve většině případů přicházíme s netradičním technickým řešením, které se natolik osvědčí ve výrobě, že se je pak snaží konkurence kopírovat. Proto si některé výrobky chráníme jako průmyslové vzory. Např. speciální nastavitelné klouby, které umožňují přesné doladění pozice při lakování-kovení, závěsy Anifog pro lakování skel apod.

 

Naše práce představuje zpravidla návrh na vyřešení daného požadavku-problému zákazníka, konstruktérském vypracování detailů, výroba jednotlivých komponentů na CNC strojích, následná montáž a odzkoušení výrobku u nás ve firmě a nakonec instalace a oživení výrobku u zákazníka. Pracujeme s velkou přesností jednotlivých dílců s ohledem na funkčnost. Na naše výrobky poskytujeme zpravidla delší záruční lhůtu, než vyžaduje legislativa a samozřejmě poskytujeme operativně záruční i pozáruční servis.

Copyright © 2000 - 2018 Tekon.cz | Všechna práva vyhrazena. // Webdesign, enzymy a bakterie